Hakkımızda

Doğru ürün ve/veya hizmeti, doğru zamanda ihtiyaç sahibi ile güvenli ticaret kriterleri kapsamında buluşturmak, tarafların karşılıklı kazanç sağlayacakları zemini temin etmek ve bu ticari ilişkilerin sürdürülebilirliğini sağlamak amacı ile 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Başlıca ticaret yaptığımız ülkeler arasında Türkiye, Balkan Ülkeleri, Afrika Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetler yer almaktadır. Ticaretini yaptığı ürün gamında CE , GOST , TSE , EN , DIN , ISO gibi çeşitli sertifika kuruluşlarının standartlarına sahip üreticiler ile iş birliği yapmakta olan firmamız kaliteli ve güvenilir ticaret anlayışı ile hizmet vermektedir.

Kuruluş Öykümüz

Diş Hekimi Ergin Seçkin ve eşi Gülizar Seçkin anısına kurulan Erde International, uluslararası ticarette güvenilir temasları, danışman ekibinin yetkinlik ve deneyimleri, çeşitli pazarlarda 10 yılı aşkın süredir oluşturduğu varlığını güçlendirerek sürdürdüğü ticari kimliği ile nihayet müşterilerinin karşısına çıkmaya hazırdır.

Mayıs 2015’te kurulan Erde International, ticaretin temel unsuru olan kazanç sağlamanın yanısıra, iş dünyasının giderek mahrum kaldığı ‘’güvenli ve dürüst’’ iş yapma kültürünü ve ‘’insan ilişkilerini’’ yeniden gündeme taşıyor. Birlikte çalışacağımız üretici, ithalatçı, ihracatçı ve tedarikçi gibi gruplar ile bir yandan karşılıklı kazanç elde etmenin yollarını ararken, diğer yandan da insan ilişkilerinin, iletişimin ve güvenin doruklara ulaştığı yapıyı tahsis etmek için birlikte hareket edecek olmak bizlere heyecan ve mutluluk veriyor.

Günübirlik kazanç ve hırs uğruna ilişkilerin zedelendiği, güvenin yitirildiği, profesyonellik ve iş etiği ile bağdaşmayan uygulamaların yaşanabildiği küresel ticaret ortamında; yerleşik birtakım tabuları yıkmak ve bu belirsizliklerle dolu ortamda farkımızı net biçimde ortaya koymak adına bir mücadele verecek olduğumuzun farkındayız. Bu mücadeleyi kazanırken, kendi çabalarımızın niteliği kadar, birlikte iş yapacağımız insanların katkısının da farkında olacağız. Bu noktada en büyük dayanağımız şeffaflık, iletişim ve güven olacaktır. Çünkü birlikte iş yaptığımız her insan bizim için tek ve özeldir.

İşte bu değerler ve felsefe ile yola çıkan Erde International, ‘’Sürdürülebilir Güvenli Ticaret’’ vizyonu doğrultusunda dünyanın en önde gelen danışmanlık ve ticaret şirketi olma hayalini gerçekleştirmek için çalışmaya, değer üretmeye ve sizlerle beraber kazanmaya hazırdır.

Vizyonumuz

Erde İnternational olarak güvenli ticarete zemin oluşturmak ve faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yerel ve uluslararası ticaretin gelişmesine katkı sağlamak için köprüler inşa etme amacındayız. Bu doğrultuda; farklı uzmanlık alanlarında danışmanlık hizmeti sunarak, güvenli ticaretin değerinin arttırılacağı ürünler ile ticari ilişkilerin sürdürülebilir kılınacağı yapıyı taraflara tahsis etmek vizyonumuzun temelini oluşturur

Misyonumuz

Misyonumuz, ‘’Sürdürülebilir Güvenli Ticaret’’ vizyonu doğrultusunda dünyanın en önde gelen danışmanlık ve ticaret şirketi olmaktır. Faaliyet gösterdiğimiz ve iş ortaklıklarımızın bulunduğu ülkelerde, enerji ve tabi kaynakların korunmasını da gözeterek, istihdam oluşturma ve organizasyon geliştirme yoluyla yatırımcılarımız ve çözüm ortaklarımız için reel finansal getiriler elde edilmesini sağlamak bizler için temel amaçtır.