Çözüm Ortaklarımız


Hukuk Çözümleri

Erde International olarak 2015 yılında Ekin Hukuk Bürosu ile geliştirdiğimiz iş birliğimiz sayesinde iş ortaklarımız için yerel ve uluslararası platformda güvenli ticaret ortamının oluşturulması ve sürdürebilir olmasına katkı sağlamaktayız.

Ekin Hukuk Bürosu , 2004 yılında kurulmuş olup, ticari işletmelere ve bireylere yerel ve uluslararası alanlarda hukuki hizmetler vermekte olan bir avukatlık bürosudur, kurulduğu günden bu yana sistemli, özenli, dinamik ve günceli takip eden bir çalışma anlayışı ile hizmet sunmaktadır. Başta; Yerel ve Uluslar arası Ticaret Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret - İş Hukuku, İcra – İflas Hukuku olmak üzere, Eşya Hukuku, Ceza Hukuku, Gümrük Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Uyuşmazlık Davaları alanlarında hizmet vermekteyiz.

+90 212 963 15 67law@erdeinternational.com


Finansal Çözümler

Erde İnternational, finansal danışmanlık kapsamında, şirketlerinin finansal pozisyonlarının iyileştirilmesi ve/veya yeniden yapılandırılması yoluyla finansal verimliliği arttırma ve proje , fizibilite risklerinin değerlendirilmesi ve minimize edilecek yöntemlerin hizmetini sunmaktadır.

Bu hizmetler, şirketlerin ihtiyaca uygun finansal enstürmanların kullanılmasını sağlayarak, maliyetlerin düşürülmesini ve işletmenin ana faaliyet konusu dışındaki risklerde olabildiğince kaçınması kaydıyla kendi uzmanlık alanlarında gelişim sağlanmasına yöneliktir.

Erde İnternational, üretilen çözüm önerilerinin hayata geçirilmesi sırasında şirket yöneticileri ve paydaşları ile birlikte çalışmanın önemine inanmaktadır. Böylece ortaya çıkabilecek her türlü engel ve sorun henüz organizasyona zarar verme niteliğine bürünmeden bertaraf edilebilir.

+90 212 963 15 67finance@erdeinternational.com


İş Geliştirme

İş geliştirme danışmanlığı Erde İnternational için geniş bir kapsamda değerlendirilir. Şirketimiz, gerek ihracat gerekse ithalatta birlikte iş yaptığı firmalara verdiği güven ile başarıya ve mükemmelliyete ulaşmayı ilke edinmiştir. Çıktığımız bu yolda en büyük vaadimiz; sektörel ve bölgesel 10 yılı aşkın dış ticaret ve yöneticilik deneyimleri bulunan ekibimizin, yüksek motivasyonla ve koordine biçimde sizinle çalışması olacaktır. Eğer Türkiye merkezli üretim alım-satım veya ortak girişim ilişkeleri kurabileceğiniz kurumsal bir Türk şirketi arayışında olan uluslararası bir firmaysanız ve/veya Yabancı uluslu bir firma olarak Türkiye Pazarında varlık gösterme hedefiniz var ise , Erde İnternational sizin için doğru bir seçimdir.

+90 212 963 15 67business@erdeinternational.com

AQİL RÜSTEMZADEH

Gürcistan şubemiz hizmet vermeye başlamıştır.

+995 514 22 92 92 aqil@uniproc.ge